Cheat Engine

Cheat Engine

חינם
Cheat Engine הוא כלי שנועד לעזור לך עם שינוי משחקים לשחקן יחיד
דירוג המשתמשים
4.3  (3,109 הצבעות)
הדירוג שלך
הגרסה האחרונה:
6.7 (לראות את כל)
תוכנה זו קיבלה 6 פרסים
Cheat Engine היא מקור פתוח כלי שנועד לעזור לך עם שינוי משחקים לשחקן יחיד הפעלת תחת windows אז אתה יכול לגרום להם קשה יותר או קל יותר בהתאם להעדפותיך(e.g:
למצוא את 100hp הוא קל מדי, נסה לשחק משחק עם מקסימום של 1 HP), אבל מכיל גם כלים שימושיים אחרים כדי לעזור באגים משחקים ואפילו נורמלי יישומים.
הוא מגיע עם זיכרון סורק כדי לסרוק במהירות למשתנים בשימוש בתוך המשחק מאפשר לך לשנות אותם, אבל זה מגיע גם עם debugger, disassembler, assembler, speedhack, מאמן הבורא, ישיר 3D מניפולציה כלים, מערכת פיקוח כלים ועוד.
למשתמשים חדשים מומלץ לעבור הדרכה(זה מגיע עם Cheat Engine, אתה יכול למצוא תוכניות הרשימה. לאחר התקנה) ולפחות להגיע שלב 5 הבנה בסיסית של שימוש Cheat Engine

Actual users' questions

לראות את כל
  • Question: How to use Cheat Engine 6.6?
    Answer:

    Cheat Engine is an application that involves knowing how to work with ASM, memory assembling and disassembly, pattern search, etc. I strongly recommend search for tutorials on Google on how to work with the software.

    Here is a link that will display all the tutorials for the Cheat Engine application: https://goo.gl/mUb8Dy

    Most the tutorials are on their forums. You should read those since they're provided by experienced users who are working with the Cheat Engine on a daily basis.

המידע עודכן בתאריך:
We are in CryptoPicture!