Cheat Engine

Cheat Engine

Zdarma
Cheat Engine je nástroj navržen tak, aby vám pomohl s úpravou single player hry
Hodnocení
4.3  (3,109 hlasů)
Váš hlas
Poslední verze:
6.7 (Zobrazit všechny)
Tento program obdržel 6 ocenění
Cheat Engine je open source nástroj, který vám pomůže s úpravou single player hry běží pod windows takže si můžete udělat je těžší, nebo snazší v závislosti na vašich preferencí(např. g:
Zjistíte, že 100hp je příliš snadné, zkuste hrát hru s max 1 HP), ale obsahuje i další užitečné nástroje na pomoc ladění hry, a dokonce i normální aplikace.
Je dodáván s paměťovou scanner rychle skenovat pro proměnné používané během hry a umožní vám je změnit, ale také přichází s debugger, disassembler, assembler, speedhack, trenér maker, přímé 3D nástroje pro manipulaci, systém kontrolních nástrojů a další.
Pro nové uživatele je doporučeno, aby si projít tutorial(Ten, který je dodáván s Cheat Engine, můžete ho najít v seznamu programů po instalaci) a dosáhnout alespoň krok 5 pro základní pochopení využití Cheat Engine

Actual users' questions

Zobrazit všechny
  • Question: How to use Cheat Engine 6.6?
    Answer:

    Cheat Engine is an application that involves knowing how to work with ASM, memory assembling and disassembly, pattern search, etc. I strongly recommend search for tutorials on Google on how to work with the software.

    Here is a link that will display all the tutorials for the Cheat Engine application: https://goo.gl/mUb8Dy

    Most the tutorials are on their forums. You should read those since they're provided by experienced users who are working with the Cheat Engine on a daily basis.

Informace aktualizovány:
We are in CryptoPicture!