Cheat Engine

Cheat Engine 7.1

رایگان
Modifies files and processes of computer games
امتیازدهی کاربر
4.3  (3,493 رأی)
رأی شما
آخرین نسخه:
7.1 (دیدن همه)
توسعه‌دهنده:
Darkbyte
Simplify or diversify the process of playing video games in your Windows OS. Access their internal files and adjust different values to change corresponding in-game parameters. Adjust such things as health, money, resources, reaction times and enemy characteristics. The utility also debugs some games.
Cheat Engine است یک ابزار منبع باز طراحی شده برای کمک به شما با تغییر تک بازیکن بازی در حال اجرا تحت windows بنابراین شما می توانید آنها را سخت تر یا آسان تر بسته به اولویت خود را(الکترونیکی.g:
پیدا کردن که 100hp بیش از حد آسان است سعی کنید یک بازی با حداکثر 1 HP) اما همچنین شامل دیگر ابزار مفید برای کمک به رفع اشکال بازی ها و حتی برنامه های عادی.
آن می آید با یک اسکنر حافظه را به سرعت اسکن برای متغیرهای مورد استفاده در بازی و اجازه می دهد تا شما را به آنها را تغییر دهید اما آن را نیز می آید با یک دیباگر, disassembler, همگذار, speedhack, trainer maker, direct 3D دستکاری ابزار سیستم ابزار بازرسی و بیشتر.
برای کاربران جدید آن است که توصیه می شود برای رفتن را از طریق آموزش(یکی می آید که با Cheat Engine شما می توانید آن را در فهرست برنامه های پس از نصب) و حداقل رسیدن به مرحله 5 برای درک اساسی از استفاده از Cheat Engine
اطلاعات به روز شده در: