Cheat Engine

Cheat Engine 7.1

Darmowy
Modifies files and processes of computer games
Ocena
4.3  (3,493 głosy)
Twój głos
Najnowsza wersja:
7.1 (Zobacz wszystkie)
Deweloper:
Darkbyte
Simplify or diversify the process of playing video games in your Windows OS. Access their internal files and adjust different values to change corresponding in-game parameters. Adjust such things as health, money, resources, reaction times and enemy characteristics. The utility also debugs some games.
Cheat Engine jest open source narzędzie zaprojektowane, aby pomóc Ci ze zmianą jednego gracza gry, działa pod windows tak można zrobić je trudniej lub łatwiej w zależności od preferencji(elektroniczna.g:
Znaleźć 100hp zbyt łatwo, spróbuj zagrać w grę z Max 1 HP), ale zawiera również inne przydatne narzędzia, aby pomóc debugowania gry, a nawet normalnych aplikacji.
Jest wyposażony w skaner pamięci do szybkiego skanowania zmiennych używanych w grze i można je zmienić, ale to również pochodzi z debugera, disassembler, asembler, speedhack, trener herbaty, proste narzędzia do zarządzania 3D, system kontroli narzędzi i wiele innych.
Dla nowych użytkowników, zaleca się, aby przejść samouczek(ten, który pochodzi z Cheat Engine, można go znaleźć na liście programów po instalacji) i przynajmniej osiągnąć Krok 5 dla podstawową wiedzę na temat korzystania Cheat Engine
Aktualizacja informacji: