Cheat Engine

Cheat Engine 7.1

Zdarma
Modifies files and processes of computer games
Hodnocení
4.3  (3,493 hlasů)
Váš hlas
Poslední verze:
7.1 (Zobrazit všechny)
Vývojář:
Darkbyte
Simplify or diversify the process of playing video games in your Windows OS. Access their internal files and adjust different values to change corresponding in-game parameters. Adjust such things as health, money, resources, reaction times and enemy characteristics. The utility also debugs some games.
Cheat Engine je open source nástroj, který vám pomůže s úpravou single player hry běží pod windows takže si můžete udělat je těžší, nebo snazší v závislosti na vašich preferencí(např. g:
Zjistíte, že 100hp je příliš snadné, zkuste hrát hru s max 1 HP), ale obsahuje i další užitečné nástroje na pomoc ladění hry, a dokonce i normální aplikace.
Je dodáván s paměťovou scanner rychle skenovat pro proměnné používané během hry a umožní vám je změnit, ale také přichází s debugger, disassembler, assembler, speedhack, trenér maker, přímé 3D nástroje pro manipulaci, systém kontrolních nástrojů a další.
Pro nové uživatele je doporučeno, aby si projít tutorial(Ten, který je dodáván s Cheat Engine, můžete ho najít v seznamu programů po instalaci) a dosáhnout alespoň krok 5 pro základní pochopení využití Cheat Engine
Informace aktualizovány: